V EM3 jsme o krok napřed

Úzká vazba a neustálá spolupráce mezi architekty, statiky a tesaři nám dává nedocenitelnou zpětnou vazbu. Díky ní posouváme naši práci neustále vpřed. Pracujeme jako jeden tým od prvních skic až po předání klíčů od dokončené stavby.

Pracujeme s obnovitelnými materiály, lokálními výrobci a surovinami. Je pro nás důležitá udržitelnost, zdraví, nové technologie, ale zároveň i selský rozum.

U každé budovy provádíme kontrolní test neprůvzdušnosti (tzv. blowerdoor test). Neprůvzdušnost je klíčová vlastnost pro dlouhou životnost dřevostaveb. Zabraňuje vzdušné vlhkosti vniknout do konstrukce.

 

Skladba stěn výrazně ovlivňuje životnost stavby. Difúzně otevřená skladba dokáže propustit případnou vlhkost směrem ven z domu, což u difuzně uzavřených skladeb (s polystyrenem) není možné.  V případě, že by v průběhu užívání domu došlo k porušení parotěsné vrstvy, nemohla by případná vlhkost odcházet přes venkovní obálku domu ven. Proto od nás čekejte jen difuzně otevřenou skladbu stěn.

Specializujeme se především na výstavbu moderních dřevostaveb v Brně, v okrese Brno – venkov, na území Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina.

Jsme vám vždy po ruce – pro naše zákazníky jsme vždy k dispozici a během práce s nimi aktivně komunikujeme. K výzvám se stavíme čelem a umíme je řešit.

V našem týmu jsou profesionálové – zaměstnáváme šikovné odborníky se smyslem pro detail. Naším cílem je odvádět precizní práci, na kterou můžeme být hrdi.

Držíme slovo – na čem se se zákazníky domluvíme, to platí. Slušnost a férové jednání k naší práci prostě patří. I to je jeden z důvodů, proč se nám podařilo získat hezké reference.