O nás

EM3 Dřevostavby s.r.o. je tým architektů, projektantů, statiků a tesařů. Hlavními pilíři jsou manželé Jitka a Roman Musilovi. Pokud právě nestaví některou z dřevostaveb, cestují po celém světě a čerpají inspiraci. Ta se pak v praxi projevuje v jedinečných stavbách, které jsou tvořeny s ohledem na životní prostředí, a přitom dotaženy do posledního detailu. Jak je to možné? Přečtěte si příběh Jitky a Romana.

„Původně jsme fungovali jako ateliér specializující se na návrh dřevostaveb a řešení statiky dřevěných konstrukcí. Právě náš dům byl první, který nás donutil pustit se i do realizací. Přivedly nás k tomu zkušenosti z dozorování realizací dřívějších projektů. Často se stávalo, že se koncept domu zničil řadou zdánlivě drobných úprav. Mrzelo nás, že domy realizované externími firmami nebyly zdaleka podle našich představ. A tak jsme se rozhodli, že začneme domy také stavět s cílem udržet architektonický záměr až do konce. Léta našich zkušeností z praxe jsou pro naše zákazníky cenným přínosem, ať už při výběru vhodného pozemku, návrhu domu, nebo při vlastní realizaci dřevostavby. Podívejte se na naše reference a kontaktujte nás. Těšíme se.“ Jitka a Roman Musilovi

Roman o Jitce: Jitka má lásku ke dřevu v genech, navazuje totiž na stolařskou tradici předchozích generací. V naší rodinné firmě Jitka řeší hlavně architektonickou a projekční část zakázek a následně autorský dozor. I když jsme oba vystudovali stavební průmyslovku a stavební fakultu na VUT v Brně, Jitka si dala navíc i design interiéru na uměleckoprůmyslové škole. Pomůže Vám proto i s návrhem ideálního interiéru. A protože máme společně tři děti, zcela rozumí potřebám mladých rodin, což je pro řadu našich klientů hodně důležité.

Jitka o Romanovi: Roman má na starost statické řešení a realizaci domů do posledních detailů. Baví ho stavět dřevostavby, které pak budou po mnoho let dávat radost a spokojenost jejich novým majitelům. Pečlivě řeší každý detail jak z technického, tak z estetického hlediska. Má rád poctivou práci, na kterou může být hrdý. Ostatně, nejlépe o kvalitě práce Romanova realizačního týmu mluví reference našich zákazníků.

Dřevěná stavba roku
Dřevěná stavba roku

 

 

 

 

Po desetileté zkušenosti s navrhováním a stavěním pasivních domů, jsme se rozhodli požádat o členství v Centru pasivního domu a celkem snadno jsme splnili podmínky pro přijetí.