Dřevostavba do řadovky Dubňany

Úsporná a moderní dřevostavba v klasické zástavbě.

Stavba dřevostavby v řadové zástavbě se může při porovnání s našimi dalšími projekty jevit jako méně náročný úkol. V tomto případě je ovšem opak pravdou. Tento krásný rodinný dům jsme vystavěli na základové desce po zbourané stavbě. Museli jsme se napojit na stávající vodovod i kanalizaci. Situaci nám také znesnadňoval fakt, že se obvodové zdi přilehlých domů trochu rozbíhaly. To ale není nic, co by nás rozhodilo.

Ke stavbě jsme využili systém „two by four“ za použití vysušeného KVH řeziva. S ohledem na technologii stavby a již připravenou základovou desku probíhala stavba ke spokojenosti investorů velmi rychle. Záležet jsme si dali na důkladném zateplení, které se vyplatilo.

Spokojení klienti se nám po dvou letech bydlení v tomto domku svěřili, že se jim v domě nejen skvěle bydlí, ale výrazně jim šetří i rodinný rozpočet. Za takové pozitivní zprávy jsme moc rádi a dělají nám radost.

 

Tento dům jsme stavěli pro sestru investorky, které už jsme dům v Dubňanech stavěli, a máme velkou radost, když nás naši zákazníci doporučují dál.

Eliška Bokšová

Byli jsme maximálně spokojeni. Firmu EM3 Dřevostavby bychom doporučili z důvodu jejich přesnosti a preciznosti k dané stavbě. Nejvíce jsme ocenili, že firma dbala na detaily při stavbě, což se všude nevidí a také z hlediska komunikace jsme byli velmi spokojeni.