Navrhujeme a realizujeme především moderní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby. Důležitou roli hraje nejen architektura a design ale i funkčnost domu a ekonomika. Snažíme se maximálně využít potenciál pozemku – výhled, světové strany, svažitost.

 

 

Ze zkušenosti a ohlasů našich zákazníků víme, že čím dříve naše spolupráce začne, tím lepšího výsledku společně dosáhneme. Pomůžeme Vám s výběrem pozemku, navrhneme architektonickou studii, vyřídíme dotaci na pasivní domy a všechna povolení, vyjádření, souhlasy i běhání po úřadech. Umíme v tom chodit.

Jsme si vědomi zodpovědnosti, kterou nám vkládáte do rukou. A víme, že nestavíme jen dům, ale především váš domov. Takový, v jakém se budete cítit dobře a žít v harmonii.

Jak pracujeme

Každá zakázka je individuální. Liší se vašimi požadavky, rozpočtem, místem. Cenu tedy můžeme upřesnit až ve chvíli, kdy se setkáme a kdy nám řeknete více o vašich představách.

Aby mohla být naše spolupráce úspěšná, musíme si na začátku stanovit maximální realistický rozpočet a ten si hlídat po celou dobu projektové přípravy.

V rozměrech domu je lepší se držet při zemi, aby v rozpočtu zbyly peníze na vyladěný interiér. Ten nás obklopuje a dělá nám radost.

 

Kdy nás oslovit?

Čím dříve nás oslovíte, tím lépe.

Nejlépe ještě před vlastní koupí pozemku.

Zhodnotíme vhodnost orientace, odhadneme náklady spojené s technickými komplikacemi, zakládáním a přípojkami inženýrských sítí, prostudujeme omezení územního plánu a různá ochranná pásma. Také upozorníme na problémy s úřady v dané lokalitě a poradíme s nezbytnými administrativními kroky. Podívejte se, jak bude naše spolupráce vypadat krok za krokem.

 

Jak dlouho to trvá?

Strávíme spolu asi více času, než si myslíte. I my chceme, abyste mohli bydlet co nejdříve. Přistupujeme k práci zodpovědně a abychom dospěli k ideálnímu řešení, chce to čas, utříbit si požadavky a priority.

Architektonickou studii míváme za měsíc nebo dva, projekt pro stavební povolení za tři měsíce a po úřadech běháme i dva měsíce. Ale umíme v tom chodit.

 

Jsou pro nás v EM3 ti praví?

Protože projektujeme, stavíme a děláme statiku, máme neustálou zpětnou vazbu, která nás posouvá dál kupředu.

Specializujeme se na dřevostavby.

Děláme to, co nás baví, a proto jsme v tom dobří.