PROJEKTY

REALIZACE

STATIKA

hala
hala
hala
hala
hala
hala
hala
hala
hala
hala
hala

DŘEVOSTAVBY JSOU NÁŠ ŽIVOT


Navrhujeme a realizujeme především moderní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby s důrazem na udržení nízkých nákladů na jejich výstavbu.
Kvalitní návrh může ušetřit až staticíce při realizaci a následném užívání stavby.
Pracujeme jako jeden tým od prvních skic až po předání klíčů od dokončené stavby. Vždy dbáme na estetickou a technickou kvalitu provedení našich staveb do posledního detailu.
Projekty i realizace dřevostaveb provádíme hlavně v lokalitách Brno, Jihomoravský kraj a Vysočina.

OD ARCHITEKTONICKÉ STUDIE K REALIZACI


Provádíme:
architektonické studie
projekty pro územní řízení
projekty pro stavební řízení (ohlášení stavby, stavební povolení)
prováděcí dokumentaci
statiku dřevostaveb a dílčích konstrukcí
realizaci staveb
stavební a autorský dozor
Dřevostavby Brno nízkoenergetické dřevostavby pasivní dřevostavby pasivní domy dřevostavby nízkoenergetické domy dřevostavby cena dřevostavba svépomocí hrubá stavba statika dřevěných konstrukcí realizace dřevostaveb projekty dřevostaveb konstrukce dřevostavby dřevostavba cena projekt rodinného domu montované stavby design a architektonická studie Ing. Jitka Musilová Ing. Roman Musil Nová zelená úsporám studie projekt stavební povolení výběr pozemku pro stavbu energeticky úsporné ekologické dřevostavby rychlá výstavba moderní dřevostavby rekonstrukce půdní vestavby přístavby technologie two by four dům na míru projekt stavby zdarma individuální návrh stavby dřevostavba na klíč technologie two by four