O NÁS

KONTAKTOchoz u Brna 454
664 02
IČ: 01841122

info@em3.cz

Ing. Roman Musil
702 279 370

Ing. Jitka Musilová
702 279 329

PROJEKTY

REALIZACE

STATIKA


O NÁS

Jsme sehraný tým architektů, projektantů, statiků a tesařů specializujících se výhradně na dřevostavby. Navrhujeme a stavíme moderní dřevostavby na míru zákazníka a pozemku.

Cokoli vymyslíme také zrealizujeme.

Úzká vazba mezi architekty, statiky a tesaři nám dává neustálou zpětnou vazbu, kterou můžeme zhodnotit v dalších projektech a posouvat naši práci pořád dopředu. Naše dřevostavby jsou jedinečnou kombinací architektury, designu, energetické úspornosti a moderních stavebních technologií.


Pracujeme v regionech Brno a okolí, jižní Morava a Vysočina
Dřevostavby Brno nízkoenergetické dřevostavby pasivní dřevostavby pasivní domy dřevostavby nízkoenergetické domy dřevostavby cena dřevostavba svépomocí hrubá stavba statika dřevěných konstrukcí realizace dřevostaveb projekty dřevostaveb konstrukce dřevostavby dřevostavba cena projekt rodinného domu montované stavby design a architektonická studie Ing. Jitka Musilová Ing. Roman Musil Nová zelená úsporám studie projekt stavební povolení výběr pozemku pro stavbu energeticky úsporné ekologické dřevostavby rychlá výstavba moderní dřevostavby rekonstrukce půdní vestavby přístavby technologie two by four dům na míru projekt stavby zdarma individuální návrh stavby dřevostavba na klíč technologie two by four